Aktualności › I Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „Zainspiruj się Kochanowskim”

I Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „Zainspiruj się Kochanowskim”

Dnia 26.04.2023r. uczniowie ze Skłodowskiej wzięli udział w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko-Plastycznym „Zainspiruj się Kochanowskim”, który odbył się w Zespole Szkół Nr3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie.

Laureaci szkolnych konkursów: recytatorskiego zaprezentowali zgromadzonej publiczności wspaniałą poezję „ojca literatury polskiej”. Wyjątkowa dekoracja, którą stanowiły wyróżnione prace plastyczne uczniów, podkreśliła rangę uroczystości.

Z dumą informujemy, że  w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Zainspiruj się Kochanowskim” I i II miejsca zdobyli :

Wiktor Marcinkiewicz z klasy III TC i Alicja Mróz z klasy III LOP.

Zwycięzcami Konkursu Plastycznego zostali:

Weronika Rudnik z klasy IV TCg, która zajęła II miejsce i  Adrian Białobrzeski  z klasy IV LSb- laureat III miejsca.

Gratulujemy zwycięzcom.

Karina Gnatkowska