Aktualności › Konkurs na najładniejszy stół Wielkanocny

Konkurs na najładniejszy stół Wielkanocny

Przed Świętami wielkiej Nocy tradycyjnie w Skłodowskiej odbył się Konkurs na najładniejszy stół Wielkanocny. Bardzo dziękujemy młodzieży za chęci, za kreatywność, za wspaniale udekorowane stoły, które cieszyły i zachwycały gości, ale i Nas nauczycieli przedmiotów zawodowych. Do zawodów stanęło aż 10 drużyn reprezentujących zawody: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik usług kelnerskich oraz technik architektury krajobrazu. Pierwsze miejsce obroniły dziewczęta z klasy3 TGp, zarówno w zeszłym roku jak i w tym zajęły pierwsze miejsce! Nagrody dla zwycięskiej drużyny ufunduje Rada Rodziców działająca przy naszej szkole, zostaną one wręczone na uroczystej gali kończącej rok szkolny.

Nagrody w postaci ciekawych książek kulinarnych oraz gadżetów dla zwycięzców konkursu przygotowała Agnieszka Szczęsna - nauczyciel przedmiotów zawodowych we współpracy z Akademią Inspiracji MAKRO Cash and Carry Polska S.A. w Warszawie.

Dziękujemy i gratulujemy jeszcze raz!

Ewelina Sieńkowska i Tomasz Salwin