Aktualności › Konkurs MISTRZ MŁODYCH KELNERÓW

W dniu 21 marca odbędą się eliminacje szkolne do ogólnopolskiego konkursu
Mistrzostwa Młodych Kelnerów.

Uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną ale też zagadnieniami związanymi z praktyczną obsługą gości.

Wyłoniony podczas kwalifikacji uczeń/ uczennica weźmie udział w konkursie odbywającym się w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3  im. Stanisława Staszica w Siedlcach.
Organizatorem konkursu jest w/w szkoła we współpracy ze Stowarzyszeniem Kelnerów Polskich

Chętne osoby, pragnące sprawdzić się w zawodzie, nie bojące się wyzwań, lubiące rywalizację,  prosimy o zgłaszanie się do dnia 17marca do p. Bogusławy Pawelska-Kozon lub p. Tomasza Salwina, nauczycieli przedmiotów zawodowych.ype the text here