Aktualności › BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2022

BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2022

W dniach 14-15 grudnia już po raz drugi uczniowie ze Skłodowskiej wzięli udział w certyfikowanym szkoleniu pod nazwą „BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2022” zorganizowanym przez Zespół ds. Programu Bezpieczne Praktyki i Środowisko działający przy Naczelnej Organizacji Technicznej.
Formuła on-line szkolenia pozwoliła uczniom w dogodny sposób spotkać się ze specjalistami z dziedziny prawa pracy, bezpieczeństwa pracy, ubezpieczeń, ochrony przeciwpożarowej i ochrony przyrody. Dzięki temu uczniowie mieli możliwość utrwalenia i pogłębienia swojej wiedzy uzyskanej na lekcji podstaw przedsiębiorczości. Ponadto dowiedzieli się z jakimi sytuacjami mogą spotkać się w przyszłości, gdy podejmą już pracę zawodową, podczas odbywanych praktyk, staży oraz jak należy wówczas zachować się zgodnie z obowiązującymi przepisami i zapewnić bezpieczeństwo sobie i otoczeniu.