Aktualności › KONKURS BOŻONARODZENIOWY

W naszej szkole w dniu 12 grudnia odbył się wewnątrzszkolny konkurs na najładniejszą aranżację stołu Bożonarodzeniowego.

W konkursie wzięły udział drużyny z klas IV TG, III TGp, II TG, II TC, II TK I TA, I TK. Łącznie młodzież zaprezentowała aż 13 stołów Bożonarodzeniowych. W aranżacjach dominowała czerwona – złota kolorystka elementów dekoracyjnych. Prezentacja stołów odbywała się w bursie szkolnej, gdzie gromadziła się społeczność szkolna oglądająca stoły i czerpiąca pomysły na własne aranżacje stołów. Poziom wykonania stołów był wyjątkowo wyrównany. Drużyny z niecierpliwością czekały na rozstrzygnięcie konkursu i po zliczeniu 32 głosów jury wyłoniono 3 miejsca, a mianowicie:

I miejsce – zajęła drużyna z nr 1 – uczniowie klasy I TA prezentując stół w tonacji czerwono- złotej:

Blanka Kucharczyk, Wiktoria Pióro, Alicja Kukwa, Nikola Salwin

II miejsce – zajęła drużyna z nr 13 – uczniowie klasy I TA prezentując stół w barwach niebieskiego:

Maja Elward, Natalia Stankiewicz, Lena Dymczyk

III miejsce – zajęły drużyna z nr 4 – uczniowie klasy II TG – prezentując stół w bieli:

Aleksandra Ulatowska, Kinga Janus, Oliwia Osińska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, udział i pozytywne wrażenia jakich nie zabrakło.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Opiekunowie drużyn – Aneta Kasjaniuk – Pawlak i Tomasz Salwin