Aktualności › Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

25 listopada 2022r. uczniowie klasy IV TTp i III THT uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw w Nadarzynie. W trakcie wydarzenia odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą touroperatorów, agentów turystycznych, obiektów noclegowych, firm świadczących usługi transportowe, ubezpieczeniowe oraz poznać trendy rynkowe branży turystycznej. Wśród wystawców byli również przedstawiciele gmin, powiatów, lokalnych organizacji turystycznych, przedsiębiorstw specjalizujących się wytwarzaniem regionalnych produktów turystycznych.

Podczas targów uczniowie mogli zobaczyć wystawców promujących różne kierunki turystyczne świata, m.in. Indie, Bułgaria, Gruzja, Rumunia, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Litwa, Tanzania, Egipt, Argentyna oraz wiele innych państw.
Udział w targach turystycznych to niezwykła okazja do zdobywania wiedzy branżowej, poznania aktualnego rynku turystycznego i ofert usług turystycznych.

Opiekunowie: Joanna Borkowska-Sergiejuk,  Olga Szewczyk, Agnieszka Mroczkowska.