Aktualności › Spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie

30 listopada 2022 r. uczniowie klas maturalnych – TBg, TCg, LSa, LSb, LLp spotkali się z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie. Celem spotkania była prezentacja Polskich Sił Zbrojnych i wzbudzenie zainteresowania wojskowością. Podczas prelekcji przedstawiono bogate informacje o służbie wojskowej. Uczniowie dowiedzieli się, jak zgłosić się do odbywania służby przygotowawczej, czym są Narodowe Siły Rezerwowe, Służba Kandydacka, a także Wojska Obrony Terytorialnej.

Katarzyna Zglinicka – szkolny doradca zawodowy