Aktualności › Dzień Edukacji Narodowej w Skłodowskiej

Dzień Edukacji w Skłodowskiej

Dzień Edukacji Narodowej jest w naszej szkole szczególnym świętem, pełnym uśmiechów, podziękowań i miłych gestów. Tego dnia w stronę nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły płynie wiele ciepłych słów i życzeń. Tegoroczne szkolne obchody tego święta odbyły się 13 października 2022 r. w Restauracji Centralna.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Marian Popławski powitał wszystkich zgromadzonych na uroczystości, a następnie swoje słowa skierował do pracowników szkoły. Podziękował im za nieustanne działania na rzecz młodych ludzi, ich rozwoju i przygotowania do życia w tych trudnych czasach. Życzył satysfakcji z wykonywanej pracy i pomyślności w życiu osobistym. Wiele serdecznych podziękowań i życzeń popłynęło także ze strony obecnych na spotkaniu gości: Naczelnik Wydziału Edukacji Agnieszki Deptuły oraz ks. dziekana Zdzisława Golana. Uroczystość była również okazją do wręczenia Nagród Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wyjątkowym prezentem w tym wyjątkowym dniu był koncert wokalisty Leonida Volodko.