Aktualności › OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE

Zapraszamy chętne osoby do wzięcia udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce. Etap szkolny odbędzie się w piątek - 28.10.2022r.

Sala eliminacji 05   Godzina 12.10 – 13.45

X OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE, której tematem przewodnim jest turystyka w mieście, turystyka na obszarach miejskich.

Celem organizatorów jubileuszowej dziesiątej edycji Olimpiady Wiedzy o Turystyce, jest zainteresowanie uczestników poznaniem dziedzictwa, zabytków, architektury, tematycznych dzielnic i szlaków, a także różnymi formami aktywności turystycznej podejmowanymi w przestrzeni miejskiej, zwrócenie uwagi na cele realizowane przez turystów podczas pobytów
w mieście, również weekendowych.

*Chętni proszeni są o zapisy u nauczycieli:

Bożena Pikora

Joanna Borkowska-Sergiejuk