Aktualności › Wyszków w obiektywie

Wyszków w obiektywie

Podczas robienia zdjęć na plenerowe cele wybierane są na ogół bardzo dalekie miejsca. Podróż zajmuje jednak tak wiele godzin lub dni. Wydaje nam się, że tylko w niezwykłych okolicach powstają wspaniałe zdjęcia. To mit! Uczniowie klasy 4 TCg udowodnili że nasze miasto tez może być doskonałym miejscem aby zrobić dobre i ciekawe zdjęcia. Wybrali się więc na spacer po Wyszkowie w poszukiwaniu wymarzonych kadrów i ciekawych obiektów fotograficznych. Z dumą i radością co chwila pokazywali sobie zdjęcia, na których widać, jakich wspaniałych odkryć dokonują na ulicach, osiedlu, parku miejskim czy pobliskiej ścieżce edukacyjnej nad rzeka Bug. Ta przygoda dostarczyła im nowych doświadczeń w poznawaniu tajników fotografii.