Aktualności › NARODOWY DZIEŃ SPORTU W SKŁODOWSKIEJ

W ramach Narodowego Dnia Sportu organizowanego w całym kraju dołączyła także nasza szkoła inaugurując tym samym rok sportowy 2022/2023.Piątkowe zajęcia obfitowały w sportowe atrakcje gdzie nasi uczniowie mogli popróbować swoich sił w tańcu towarzyskim Belgijka, przeciąganiu liny gdzie w kategorii dziewcząt zwyciężyła klasa I TA w kategorii chłopców IV TBp. Mistrzem szachowym naszej szkoły został Kacper Berbeć z 2 TG.
W emocjonujących biegach sztafetowych klas pierwszych pierwsze miejsce zajęła
I LOS. Ponadto przeprowadzono mecze piłki nożnej Maturzyści - Reszta Szkoły oraz piłki siatkowej Liceum - Technikum.