Aktualności › Nowy Rok szkolny w Skłodowskiej

W Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie nowy rok szkolny powitało ponad 1100 Uczniów, 84 Nauczycieli oraz 16 pracowników administracji i obsługi! Po spotkaniu z Wychowawcami klas, na uroczystości, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, odebrali też legitymacje szkolne. Wraz z początkiem roku szkolnego nową, 5-letnią kadencję rozpoczął dyrektor szkoły Marian Popławski oraz wicedyrektorzy Izabela Balińska, Elżbieta Mańko i Katarzyna Sawicka - kierownik szkolenia praktycznego.

Nauczyciele szkoły odebrali gratulacje awansów zawodowych, nie zabrakło także występów artystycznych w wykonaniu uczennic szkoły. Podczas uroczystości Powiat Wyszkowski reprezentował Wicestarosta Leszek Marszał.