Aktualności › Inauguracja roku szkolnego 2022-2023

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie. Już 01.09.2022 zabrzmi pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego 2022/2023. Po wakacyjnej przerwie, podczas której zapewne nie zabrakło wyjazdów, wycieczek i przygód, pełni werwy, nowych pomysłów i wrażeń wracamy do Skłodowskiej. Cieplutko witamy młodzież i nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Powodzenia:)

Porządek rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023:

- godzina 8.15 - spotkanie Uczniów klas pierwszych z Wychowawcami klas w salach lekcyjnych

- godzina 9.00 - uroczysta inauguracja Nowego Roku Szkolnego na Skwerze Skłodowskiej

- godzina 9.45 - spotkanie Uczniów klas II i starszych z Wychowawcami w salach lekcyjnych