Aktualności › Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony. Pożegnanie ze szkołą miało miejsce w piątek 24 czerwca. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie otrzymali świadectwa, a wraz z nimi promocję do kolejnej klasy.

Panie: Katarzyna Grabska i Katarzyna Ropelewska - wychowawcy klas Szkoły Branżowej I stopnia wręczyły swoim uczniom świadectwa ukończenia szkoły.
Emilia Cyran – 5,38,  Alicja Glanowska – 4,83, Krystian Kępka – 4,8 ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Nagrodę Rady Rodziców odebrały Emilia Cyran i Alicja Glanowska.

Z wyróżnieniem promocję do następnej klasy otrzymało 13 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i  Technikum Nr 1:
Weronika Rudnik – 4,92 ,
Natalia Chrostowska – 5,0,
Karolina Danis – 4,94,
Natalia Ostrowska – 4,94,
Julia Pyźlak – 4,76,
Roksana Kołodziejczyk – 4,80,
Kacper Wołyniec – 5,06,
Dominika Szczesna – 4,83,
Anna Zdunek – 5,07,
Oliwia Nasiadka – 4,86,
Amelia Skoneczna – 4,89,
Łucja Sykulska – 4,92
Szymon Godleś – 4,79.
       100% frekwencję uzyskali uczniowie z klas:
Kołodziejczyk Roksana 2TGp
Sadkowski Eryk 3LPp
Glanowska Alicja 3BSp
Dąbkowski Patryk 2BSp
Książek Daria 2 TBp
Poliński Hubert 3 TBg
Woźniak Wiktoria I LOL

Nagrodę Starosty otrzymały uczennice: Karolina Danis i Natalia Ostrowska z klasy III TH oraz Łucja Sykulska z klasy III LSa.

Pani wicedyrektor Elżbieta Mańko i opiekunowie grup wręczyli certyfikaty z projektu Erasmus + uczestnikom praktyk zawodowych w Barcelonie.
Nagrody i wyróżnienia otrzymali uczniowie, biorący udział w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli uczniom Dyrekcja Szkoły, Pan Jerzy Ausfeld - sekretarz Powiatu Wyszkowskiego, Pani Ewa Lewandowska – wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Zdjęcia w Galerii