Aktualności › SKŁODOWSKA MOCNA SPORTOWO

W roku szkolnym 2021 -2022 Zespół Szkół nr 1 im Marii Skłodowskiej -Curie zajął  I Miejsce w klasyfikacji chłopców oraz II Miejsce w klasyfikacji dziewcząt ogólnie zajęliśmy II Miejsce  wśród szkół średnich Powiatu Wyszkowskiego . Łącznie odbyły się 22 zawody na szczeblu powiatowym wśród dziewcząt i chłopców. Drużyny naszej szkoły przygotowywane były przez zespól nauczycieli wychowania fizycznego w składzie: Marzena Strzemieczna, Katarzyna Grabska, Sylwester Śniadała, Grzegorz Siemienowski, Karol Wołynko, Piotr Wyszyński, Cezary Maciorowski.
Dzisiaj wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie, bo od następnego roku szkolnego będziemy jeszcze wytrwalej walczyć… być może o złoto.