Aktualności › Wycieczka do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie

13 maja 2022 roku uczniowie klas II LSa, II TB oraz II LSb wraz z opiekunami Bożeną Pikorą, Ewą Nowak – Kowalską oraz Anną Kordyszewską wybrali się do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Celem wycieczki było zainteresowanie uczestników różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie ich świadomości ekologicznej. Młodzież miała okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta, ptaki, gady i płazy. Uczniowie z radością i zaciekawieniem obserwowali karmienie fok. Najwięcej emocji wywołała wizyta w terrarium, podczas której każdy mógł wziąć na ręce prawdziwego węża. Ogród zoologiczny jest wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.

Zdjęcia w Galerii