Aktualności › Warsztaty kulinarne w Willa Intrata

13 czerwca 2022 klasa 1TG wraz z opiekunami Paniami Eweliną Sieńkowską i Agnieszką Lutkowską odwiedziła dobrze już nam znaną restaurację Villa Intrata, położoną w kompleksie pałacu Jana III Sobieskiego w w Wilanowie.  Młodzi adepci sztuki kulinarnej pod okiem profesjonalnych kucharzy wzięli udział w warsztatach kulinarnych. Dania które powstały są dzisiejszą interpretacją dawnych przepisów z epoki Króla Jana. Uczniowie poznali nowe smaki, aromaty, poszerzyli swoje horyzonty kulinarne, wydali  przygotowane potrawy oraz nakryli do stołu, przy którym wspólnie zjedliśmy przyrządzony posiłek.