Aktualności › ,,Wokół książki tradycyjnej i bibliotek cyfrowych”

W dniu 14 czerwca 2022 r. klasa 2TCp wraz z panią Moniką Studniarz miała przyjemność odwiedzenia Biblioteki Pedagogicznej w Wyszkowie.
Celem zajęć, była realizacja tematu: ,,Wokół książki tradycyjnej i bibliotek cyfrowych”, który prowadziła pani Małgorzata Komor. Podczas zajęć zobaczyliśmy wiele rodzajów książek - wykonanych najróżniejszymi metodami. Zauważyliśmy różnice między dzisiejszymi książkami i tymi sprzed nawet kilkuset lat. Poznaliśmy biblioteki cyfrowe, nowe katalogi i strony internetowe z możliwością czytania książek on-line. Dowiedzieliśmy się na czym dokładniej polega praca bibliotekarza i ,,relacje" z książkami. Spotkanie utrwaliło naszą wiedzę dotyczącą książek, a także wzbogaciło wieloma dodatkowymi i ciekawymi informacjami.

Zdjęcia w Galerii

opracowała: Natalia Jasińska