Aktualności › Uczniowie klasy 3LSb i 3 TCg w Studio Buffo

19 maja 2022 r. uczniowie klas 3 LSb i 3 TCg pod opieką nauczycieli: Edyty Bocian, Sylwii Abramczyk i Cezarego Maciorowskiego odwiedzili Muzeum Geologiczne w Warszawie, a następnie udali się na przedstawienie pt. „Romeo i Julia 3D” w teatrze Buffo. Spektakl, oparty na dramacie Szekspira, osadzony został w XXI wieku, dzięki czemu tematyka stała się bliska współczesnej młodzieży. Zastosowana technologia trójwymiarowa, efekty specjalne, taniec w deszczu oraz piękne wykonanie piosenek do muzyki Janusza Stokłosy sprawiły, że młodzież była zachwycona, a teatr przestał im się kojarzyć z nudą.

Edyta Bocian