Aktualności › Wizyta klasy ITK w restauracji

Dnia 16.05.2022r. klasa I TK wraz z wychowawcą Panią Grażyną Bieniawską i nauczycielem od przedmiotów zawodowych Panem Tomaszem Salwinem wybrali się na wycieczkę  do restauracji „Centralna” w Wyszkowie. Będąc na miejscu Pan Profesor bardzo szczegółowo opowiedział nam o specyfice pracy w restauracji. Następnie zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia jakie się tam znajdują. Bardzo spodobała nam się sala na dolnym parterze  i elegancki wystrój lokalu. Wizyta ta jeszcze bardziej pozwoliła nam przybliżyć przekazywaną wiedzę na lekcjach zawodowych. Bardzo dziękujemy Panu Profesorowi  za miłą gościnę i pyszny, słodki poczęstunek.

Klasa I TK