Aktualności › MASZ PASJĘ I CHCESZ JĄ ROZWIJAĆ, ALE BRAKUJE CI NA TO PIENIĘDZY?

Złóż wniosek i wygraj program stypendialny ufundowany przez hutę szkła.
Ardagh Glass S.A. to firma, która dostrzega w młodzieży potencjał i chce inwestować w młodych ludzi. Właśnie dlatego, ten producent opakowań szklanych, stworzył program stypendialny Horyzonty Ardagh, który ma na celu wsparcie finansowe utalentowanej młodzieży
. Uczestnik programu otrzymuje 10 tysięcy złotych na indywidualny rozwój.
Jeśli jesteś zaineresowany, to odsyłam Cię tutaj:  https://www.horyzontyardagh.pl/ , gdzie znajdziesz więcej informacji. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zapraszam do kontaktu ze szkolny doradcą zawodowy.

Katarzyna Zglinicka
szkolny doradca zawodowy