Aktualności › Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej

„Plany są niczym, ale planowanie jest wszystkim”
D.D. Eisenhower

W środę 21 kwietnia klasy: 2LOP i 2LSA wzięły udział warsztatach dotyczących planowania kariery edukacyjnej i zawodowej. Warsztaty odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie. Poprowadziła je pani Katarzyna Kielisiak – doradca i projektant kariery, która poprzez ciekawe ćwiczenia z uczniami, uświadomiła im, że w życiu młodego człowieka bardzo ważne jest planowanie działań, które decydują o jego przyszłości.
Planowanie to powinno opierać się na prawidłowej ocenie swojej osobowości,  możliwości, kompetencji i potrzeb.

Warsztaty pogłębiły wiedzę młodzieży, jaką zdobywają na lekcjach podstaw przedsiębiorczości i zajęciach z doradcą zawodowym.
Przy okazji uczniowie poznali zasoby Biblioteki Pedagogicznej i podstawowe zasady korzystania z nich.

E. Błachno, A. Sarnacka