Aktualności › Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

Dnia 22.04.2022 w Warszawie odbył się  okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Nasz rejon reprezentował Szymon Godleś uczeń 2 TBp ze Skłodowskiej.
W etapie okręgowym oceniana była praca prozdrowotna  " Ruch dla życia i zdrowia" za którą Szymon otrzymał 36 pkt. z 40 możliwych do uzyskania. Na tym szczeblu konkursu, ocenie podlegał również test. Sumując punkty z pracy i testu z grupy uczniów szkół średnich reprezentujących województwo mazowieckie nasz kolega zajął III miejsce, otrzymał puchar i nagrody. Szymonowi należą się gratulację za wykonaną pracę.
Opiekunem była pani Ewa Nowak-Kowalska