Aktualności › Najbliższa okolica w obiektywie

W dniu 05 kwietnia 2022 roku odbyło się rozstrzygnięcie I konkursu fotograficznego organizowanego w Skłodowskiej pt. „Najbliższa okolica w obiektywie”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, łącznie nadesłanych zostało 60 prac fotograficznych.
Fotografie do Konkursu wykonane były na terenie najbliższej okolicy naszych uczniów. Uczniowie wykonywali zdjęcia w dwóch kategoriach:

1. Krajobraz
  2. Zabytek.

Prace konkursowe będzie można obejrzeć w świetlicy szkolnej na zorganizowanej wystawie oraz na stronie internetowej szkoły w GALERII zdjęć.

Laureaci I Szkolnego Konkursu Fotograficznego „„Najbliższa okolica w obiektywie”.
Kategoria Krajobraz

1. miejsce: Adrian Bukowiecki II THT „Zdradliwe odbicie lustrzane”
  2. miejsce: Aldona Pujer III TTp
  3. miejsce: Natalia Rowicka III TCG „Zimowy poranek”

Wyróżnienie: Laura Zielińska III TCP,  Karolina Zadrożna I TT

Kategoria Zabytek

1. miejsce: Aleksander Augustyniak II THT
  2. miejsce: Julia Parzygnat 1 TT
  3. miejsce: Gabriela Krupińska III TCP

Wyróżnienia: Paulina Sójka II THT, Ciemieniewski Patryk II TC.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Szczególne podziękowania składamy Pani Edycie Wittich - Naczelnikowi Wydziału Promocji Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie za przekazanie nagród konkursowych. Nagrody wraz z dyplomami zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Komisja konkursowa