Aktualności › Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Średnich w tenisie stołowym dziewcząt

11.03.2022 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Średnich w tenisie stołowym dziewcząt. Uczennice ZS Nr 1 zdobyły  III miejsce drużynowo.

23.03.2022r.  w CEZiU w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Średnich odbył się turniej tenisa stołowego debel dziewcząt i chłopców. W turnieju tenisa stołowego brały udział drużyny:

Skoczylas Kinga 2 TH

Stępnowska Aleksandra 3 Lsb

Jeziorska Natalia 4 TH

Kołodziejczyk Martyna 3 TG g

Molski Kamil 3 TB g

Górski Piotr 1 BS

Bukowiecki Adrian 2 THT

Wojtaszek Kamil 1 TB

I miejsce indywidualnie  zajęły: Skoczylas Kinga 2 TH, Stępnowska Aleksandra 3 Lsb
II miejsce - Jeziorska Natalia 4 TH, Kołodziejczyk Martyna 3 TGg.

Chłopcy indywidualnie zajęli III miejsce - Molski Kamil 3 TB g, Wojtaszek Kamil 1 TB.

Natomiast drużynowo dziewczęta zdobyły I miejsce, a chłopcy IV .

Opiekunami uczniów byli Katarzyna Grabska i Grzegorz Siemienowski.