Aktualności › Praca tłumacza - jak pomóc innym zrozumieć? #ZawodowyStream

Praca tłumacza - jak pomóc innym zrozumieć? #ZawodowyStream
Wtorek, 08.03.2022, 18:00

Fascynuje Cię możliwość pomagania innym w zrozumieniu świata? Chcesz wiedzieć, jak można zarabiać pieniądze na sprawnym posługiwaniu się językiem? Zastanawiasz się, jak wygląda w praktyce proces tłumaczenia mowy i tekstu na inny język?
Wpadnij na kolejny #ZawodowyStream z udziałem tłumaczki języków obcych oraz tłumacza Polskiego Języka Migowego i przekonaj się, że praca tłumacza to codzienne wyzwania, a także możliwość podróży, ciągłego rozwoju i przybliżania ludziom świata ponad językowymi barierami!
O czym będziemy rozmawiać:

• Jak wygląda typowy dzień pracy tłumacza?
  • Czy łatwo i w jakich miejscach znaleźć zatrudnienie w tej branży? Gdzie szukać zleceń?
  • Jaka jest różnica pomiędzy pracą tłumacza ustnego, literackiego, specjalistycznego i audiowizualnego?
  • Jak nowoczesne technologie i tłumaczenia maszynowe wpłyną na przyszłość zawodu tłumacza?

LINK do spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=k3M91tUXZzo

Szkolny doradca zawodowy