Aktualności › W trosce o zwierzęta

Dnia 03.12.2021 młodzież ze Skłodowskiej zbierała karmę dla zwierząt z wyszkowskiego schroniska. Jak co roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zebrano dużo karmy, zabawek, smyczy, misek, które umilą życie bezdomnym zwierzętom.

W poniedziałek przedstawicielki Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami odebrały zebrany towar. Nie kryły zaskoczenia, ale i zadowolenia z niezwykle udanej akcji. Dwa samochody zostały wypakowane po brzegi.
Jestem dumna z naszej młodzieży. Mają bardzo dobre serca. Zdjęcia w Galerii

Ewa Nowak - Kowalska