Aktualności › WYCIECZKA KLAS IIITBp, III LPp i II TCp

11 października 2021r. uczniowie klas III TBp, III LPp i II TCp wraz z opiekunami: Anną Sawiak, Iwoną Kordyszewską - Stryjek i Jackiem Pyt  wyjechali na wycieczkę do Otrębus pod Warszawą.

Głównym punktem punktem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Uczniowie mieli okazję podziwiać ok. 300 zabytkowych pojazdów. Wśród eksponatów były samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, samoloty , wózki dziecięce, rowery , motocykle, a także sprawne czołgi. Prawdziwymi rarytasami jakie mogli podziwiać uczestnicy wycieczki były:  ZIS kabriolet J. Stalina, Mercedes 170V Lody Halamy, również kabriolet i wiele innych aut jakimi jeździli Elvis Presley, Marilyn Monroe czy Jan Kiepura.
Po wizycie w Muzeum uczniowie wraz z opiekunami udali się na wspólny obiad w kompleksie handlowym – Atrium Targówek oraz seans filmowy w Multikinie.

Zdjęcia w Galerii