Aktualności › II Miejsce Skłodowskiej w Piłce Nożnej Chłopców

13 października Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie był gospodarzem Mistrzostw Szkół Średnich w Piłce Nożnej Chłopców. Nasza drużyna zajęła II miejsce. Wyniki przedstawiały się następująco: ZS1 – ZS3 0-0, ZS1 – CEZIU  Kopernik 2-2, ZS1 – L.O.Norwid 1-0.
Skład naszej drużyny: Adrian Bukowiecki, Marcel Jezierski, Przemysław Gęsior, Igor Świderek, Patryk Okular, Kacper Kowalewski, Adam Zakrzewski, Dawid Sosnowski, Filip Augustyniak, Oskar Matliński,Szymon Mianowski. Opiekunem drużyny był Karol Wołynko. Zdjęcia w Galerii.  Opracował Cezary Maciorowski.