Aktualności › Wycieczka klas ITC i ITK

5 października klasy ITC i ITK wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu był pobyt w galerii Targówek, a tam seans filmowy ,,Small World”. Później skorzystaliśmy z oferty gastronomicznej, gdzie każdy znalazł coś do wyboru na lunch. Autokar zawiózł nas na Stare Miasto. Podzieleni na 15-sto osobowe grupy ruszyliśmy na zwiedzanie Zamku Królewskiego tzw. Trasy Królewskiej i galerii obrazów. Kolejnym punktem programu była ulica Freta 16 gdzie znajduje się dom Marii Skłodowskiej-Curie. Usłyszeliśmy ciekawą historię opowiedzianą przez przewodnika i obejrzeliśmy film o dokonaniach naszej noblistki. Po wielu wrażeniach wróciliśmy do Wyszkowa.
Zdjęcia w Galerii

Opiekunami wycieczki były pani G. Bieniawska, M. Strzemieczna i M. Studniarz