Aktualności › Wycieczka na plac budowy

29.09.2021r. uczniowie klasy II TB Technikum Budowlanego pod opieką pani Ewy Nowak-Kowalskiej i Anny Gałązki-Rytlewskiej wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym etapem wyjazdu była wizyta w kinie na projekcji filmu „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Następnie udaliśmy się na plac budowy obiektu wielorodzinnego. Budowa jest na etapie prac fundamentowych, wykonywanych w trudnych warunkach gruntowych. Poziom zwierciadła wody gruntowej w wykopie wynosi 5m. Aby odciąć dopływ wód gruntowych wykonano żelbetowe ściany szczelinowe na głębokość 11m. Będziemy śledzić kolejne etapy prac budowlanych. Zdjęcia w Galerii.