Aktualności › SALON MATURZYSTÓW

Maturzyści

Serdecznie zapraszam Was na Salon Maturzystów Perspektywy 2021, który odbędzie się 17 września 2021 r. w formule online.

Taka forma kontaktu związana jest z aktualną sytuacją. Organizatorzy przedsięwzięcia chcą zapewnić uczniom ostatnich klas liceów i techników jak najszerszy dostęp do informacji na temat matury i oferty studiów, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo.

Salony poprzedzające termin składania deklaracji maturalnych są już stałym elementem kalendarza szkolnego. Podczas tego wydarzenia młodzież pozna zagadnienia dotyczące matury 2022  w formule gwarantującej najwyższą kompetencję, czyli w postaci wykładów ekspertów OKE, a treści przygotowane przez uczelnie będą kierunkowskazem możliwości, inspiracji i informacji rekrutacyjnych.
Zachęcam maturzystów do indywidualnej  rejestracji pod wskazanym linkiem a wychowawców i nauczycieli o umożliwienie dołączenia młodzieży do tego wydarzenia ( szczególnie w godz. 10:15 – 13:00).

Katarzyna Zglinicka
Szkolny doradca zawodowy