Aktualności › Konkurs wiedzy o Marii Skłodowskiej - Curie

Na początku czerwca odbył się konkurs wiedzy o Patronce naszej szkoły - Marii Skłodowskiej- Curie w języku angielskim. Wszyscy uczniowie klas pierwszych odpowiadali na pytania testowe na podstawie przeczytanego tekstu. Konkurs miał na celu propagowanie wiedzy o życiu, osiągnięciach i pracy Marii Skłodowskiej-Curie oraz rozwijanie umiejętności językowych. Najlepsze wyniki uzyskali:

• Filip Augustyniak z klasy 1 LOL
  • Zuzanna Bartczak z klasy 1 LOL
  • Szymon Godleś z klasy 1 TBp
  • Wiktor Kamiński z klasy 1 TBp
  • Julia Sówka z klasy 1 LPp

II miejsce:

• Wiktor Kowalczyk, Patryk Mróz, Sebastian Mróz z klasy 1LPp
  • Aleksander Augustyniak, Oliwia Sekuła,  Kinga Kowalczyk, Anna Sobecka, Karol Grzymkowski, Wiktoria Pakuła z klasy 1 THT
  • Michał Michalak, Bartosz Mielczarczyk, Paweł Stępień z klasy 1 TBp
  • Karol Czajkowski, Dominik Karamuz z klasy 1 TGp

• Karol Grzybowski, Julia Szymbor z klasy 1 LPp
  • Jakub Gut, Nikola Jankowska, Bao Diep Bui z klasy 1 LOL
  • Katarzyna Filipiak, Kornelia Solińska, Kinga Stępni    ak, Karolina Wróbel, Anna Zdunek, Oliwia Szulecka, Wiktoria Szymańska, Patrycja Wójcik z klasy 1 LSa
  • Adrian Bukowieckiz klasy 1 THT
  • Michał Groszyk, Mateusz Gołaś z klasy 1 TBp

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!