Aktualności › Zajęcia reintegracyjne w Skłodowskiej

W dniach 21.05. - 28.05. w naszej szkole odbyła się realizacja zajęć reintegracyjnych w ramach zadania ujętego w opracowanym przez MEiN ,,Harmonogramie działań w zakresie wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego po powrocie do szkoły”. Wychowawcy klas poprowadzili zajęcia z uczniami oraz warsztaty z rodzicami ukierunkowane na wspieranie uczniów przeżywających trudności po doświadczeniach związanych z sytuacją pandemiczną.
W II Liceum Ogólnokształcącym zostało przeprowadzonych 9 spotkań z młodzieżą, w których wzięło udział 232 uczniów. Z rodzicami odbyło się 9 spotkań w których uczestniczyło 140 osób.
W Technikum Nr 1 zorganizowano 15 zajęć reintegracyjnych  w których uczestniczyło 370 uczniów, przeprowadzono 17 spotkań  z rodzicami , w których  wzięło udział 247 osób.
W Szkole Branżowej I Stopnia dla uczniów zostały przeprowadzone 4 zajęcia reintegracyjne, w których uczestniczyło 88 osób, dla rodziców przeprowadzono 4  spotkania, obecnych było 53 osoby.
Wszystkim Wychowawcom klas dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie powyższych, niezwykle ważnych spotkań.

Zespół ds. szkolnego programu wychowawczo - profilaktycznego