Aktualności › Młodzieżowi Liderzy Profilaktyki

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do naszej rozmowy na temat wakacyjnego  projektu " Młodzieżowi Liderzy Profilaktyki", zwracam się z serdeczną prośbą o udostępnienie postu z  naszego funpagu który skierowany jest do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Wyszków  ( przedział wieku 14-18 lat ).

Post utworzony w dniu dzisiejszym można udostępnić  z https://www.facebook.com/centrumdzialanprofilaktycznych   Rekrutacja trwa do 30.06.2021.

Pobyt jest bezpałatny, opłata rezerwacyjna wynosi 100 zł, informacja jest umieszczona w zaproszeniu.

Dziękuje za chęć pomocy w rekrutacji. Program jest finansowany przez GKRPA z Gminy Wyszków dot:

Niwelowanie czynników ryzyka i wzmacnianie czynników chroniących młodzież przed problemowym używaniem środków psychoaktywnych poprzez integrację i kształcenie umiejętności psychospołecznych zespołu Młodzieżowych Liderów Wyszkowa  do szerszego i skuteczniejszego podejmowania działań profilaktycznych i pro-obywatelskich na terenie Gminy.

Program realizuje Fundacja Centrum  Działań Profilaktycznych www.cdp-szkolenia.pl w załączniku zaproszenie wraz z opisem programu i kontaktem telefonicznym.

Z poważaniem,

Dawid Drożdż