Aktualności › Dzień Dziecka na Orliku w Skłodowskiej

31 maja dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Mariana Popławskiego na boiskach Orlika znajdujących się przy Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka. W rozgrywkach  sportowych wzięło udział 50 dzieci zrzeszonych w klubie piłkarskim UKS 1. Oprócz zajęć sportowych na festynie obecna była pani dietetyk, która częstowała dzieci zdrową żywnością omawiając jednocześnie zalety zdrowego odżywiania.