Aktualności › Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

29 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Uczestnikami byli uczniowie klas drugich technikum i liceum. Konkurs odbył się zdalnie. Zawierał różnego rodzaju zadania, m.in.: test wyboru, pytania otwarte, uzupełnianie zdań. Pytania obejmowały  wiadomości dotyczące geografii, kultury, historii oraz świąt krajów takich jak Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia.
Wyniki prezentują się następująco:
I miejsce: Kacper Michalik, kl. 2LLg
II miejsce: Julia Nowakowska, kl. 2LLg
III miejsce: Szymon Kostrzewa, kl. 2TCg

Wyróżnienia:
Mateusz Skrocki, kl. 2LLg
Szymon Jackiewicz, kl. 2TCg
Weronika Waszczak, kl. 2LLg
Kacper Trętowski, kl. 2THg
Michalina Iwańska, kl. 2LPp
Michał Zdziarstek, kl. 2TCg
Natalia Rowicka, kl. 2TCg
Tomasz Tomczyk, kl. 2LSb
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Patrycja Sarnacka
Katarzyna Ropelewska