Aktualności › XXV OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Tak jak co roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy  Biblijnej, który tym razem obejmował znajomość 2 Ksiąg: Księgi Ezechiela (ST) i Ewangelii św. Jana (NT). Do Konkursu na nauczaniu zdalnym w swoich domach przystąpiło 14 uczniów. Zwycięzcami etapu szkolnego zostali:

1. Julia Wójcik kl. 2 LPp
2. Karolina Łukasiuk kl. 2 LSg
3. Aleksandra Gaffke kl. 4 TG
4. Natalia Sobotka kl. 2 LSg

Informujemy, że kolejny II etap – diecezjalny odbędzie się 21 kwietnia 2021 r. o godz. 12, natomiast egzamin ustny 29 kwietnia 2021 r.
25 Jubileuszowa edycja OKWB organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” pragnęła, by lektura Księgi Ezechiela i Ewangelii św. Jana pogłębiła w uczestnikach Konkursu świadomość i wartość Sakramentu Eucharystii oraz umocniła pragnienie życia mocą Prawdziwego Chleba z Nieba, który daje Ojciec.
Wszystkim uczestnikom życzymy obfitych łask Bożych i uzyskania jak najwyższych wyników.
Szczęść Boże!

Opracował zespół Katechetów: