Aktualności › ELIMINACJE OKRĘGOWE XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

ELIMINACJE OKRĘGOWE
XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych za nami.

Dnia 6 marca w Zespole Szkół Architektoniczno Budowlanych i Licealnych w Warszawie, z zachowaniem zasad sanitarnych odbyły się zawody okręgowe XXXIV Olimpiady Wiedzy I Umiejętności Budowlanych. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Eliminacje przebiegały w dwóch dwugodzinnych etapach. Tematyka Olimpiady obejmowała pogłębioną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z przedmiotów związanych z zawodem technika budownictwa, a także przedmiotów ogólnokształcących jak matematyka czy fizyka. Technikum Budowlane naszej szkoły było reprezentowane przez troje  uczniów, którzy zdobyli najwyższą punktację w zawodach szkolnych, byli to :
Przemysław Gąsiewski kl. IVTB
Wioleta Jeż III TB