Aktualności › Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2021

1 marca to dzień, w którym obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z obchodami upamiętniającymi bohaterów niepodległościowego podziemia w Sanktuarium Św. Rodziny w Wyszkowie odbyła się uroczysta Msza Święta, a tuż po niej  koncert muzyczny z udziałem młodzieży ze szkół powiatu wyszkowskiego.

Podczas koncertu uczniowie naszej szkoły Gabriela Kaput, Natalia Rydzewska, Karolina Urbanik z klasy 1 LSb przy akompaniamencie Jakuba Szczerby z klasy 3 LOP wykonali 3 utwory pt. „Rzeczypospolitej poprzysięgali”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, „Już dopala się ogień biwaku”, które związane są z żołnierzami wyklętymi.

Opiekunami młodzieży była Pani Sylwia Wojciechowska oraz Pan Piotr Wyszyński