Aktualności › Covid-19

Szanowni Państwo

W najbliższym czasie rozpocznie się szczepienie nauczycieli przeciw Covid-19. Już w drugim tygodniu lutego w pierwszej kolejności rozpoczną się szczepienia nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu (również tych nie będących pracownikami szkół) oraz kadry kierowniczej pedagogicznej, którzy już w tej chwili pracują stacjonarnie.

W związku z tym zainteresowanych szczepieniem przeciw Covid-19 instruktorów praktycznej nauki zawodu, z którymi współpracuje szkoła prosimy o kontakt telefoniczny 29 7425427  lub e-mail zs1@zs1wyszkow.edu.pl do dnia 10 lutego 2021 r. do godz. 12.00

Marian Popławski dyrektor