Aktualności › EGZAMIN ZAWODOWY

Drodzy Uczniowie,

materiały dotyczące egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (formuła 2012, 2017 i 2019) znajdziecie na stronie: https://www.testy.egzaminzawodowy.info

W Serwisie dostępne są testy z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, a także przykładowe rozwiązania  opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Korzystanie z większości funkcji jest całkowicie bezpłatne lub może wymagać bezpłatnej rejestracji.

Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (on-line) lub pobierać na swój komputer.
Uczniowie mogą udostępniać wyniki swoich prac nauczycielom, dzięki czemu możliwa jest praca zdalna.

Życzę powodzenia na egzaminie i zachęcam do korzystania z dostępnych materiałów.
Izabela Balińska
wicedyrektor