Aktualności › Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października społeczność szkolna ,,Skłodowskiej” wybierała nowe władze Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. Swoje kandydatury do Prezydium zgłosiło 6 uczniów. Kandydaci zaprezentowali się na plakatach, na których zamieścili swoje programy.

Do Prezydium weszli następujący uczniowie:
Gabriela Dylewska kl. 2 LSg– przewodnicząca
Catherine Mech kl. 1 LPp –  wiceprzewodnicząca
Julia Ciach kl. 2 LPp – wiceprzewodnicząca, przewodnicząca Rady Wolontariatu
Natalia Jasińska kl. 1 TCP – sekretarz

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
Adrian Bukowiecki kl. 1 THT
Stanisław Mikulski kl. 1 TGp

Nowe Prezydium Samorządu Uczniowskiego miało okazję zaprezentować się podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wszystkim uczniom gratulujemy, życzymy wielu nowych, ciekawych pomysłów do realizacji i satysfakcji z podejmowanych działań.