Aktualności › Dzień Edukacji Narodowej

Jesteście Państwo czułymi, kochającymi, silnymi opiekunami, przyjacielami, przewodnikami i mistrzami w tym co robicie. Dobry wychowawca to taki, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciagnie a wznosi, nie wgniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda  a zapytuje. Głęboko wierzymy, że okazywana przez Państwa siła, serce i przyjazna dłoń wspiera nas w podejmowaniu trudnych i różnych wyzwań.

Życzymy, aby wdzięczność uczniów wynagradzała Państwu trudy niełatwej pracy i stanowiła dowód, jak ogromną rolę odgrywacie w naszym zyciu.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składamy Państwu serdeczne życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wiele radości w życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym w tym nietypowym dla nas wszystkich okresie, by codzienna praca stanowiła źródło poczucia dobrze spełnionego obowiązku.

Zespołu Szkół Nr 1
im. Marii Skłodowskiej - Curie