Aktualności › Dzień Edukacji Narodowej

Koleżanki i Koledzy Nauczyciele i Pracownicy Skłodowskiej,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej proszę przyjąć podziękowania za wielką pracę wkładaną z entuzjazmem w proces edukacji i wychowania młodzieży.

Wasze zaangażowanie i codzienna praca na rzecz młodzieży zasługuje na najwyższe uznanie godne pochwały. To dzięki Wam Skłodowska kształci kolejne pokolenia młodzieży. Wspieracie Ją w zdobywaniu wiedzy, poznawania świata, budowania relacji z rówieśnikami. Dzięki Waszej wiedzy i umiejętnościom młodzież staje się otwarta na świat i drugiego człowieka.

Słowa wdzięczności kieruje także do Was Pracownicy administracji i obsługi. Jesteście Państwo w szkole bardzo ważnym ogniwem, wspierającym Nauczycieli w tym niezwykłym przedsięwzięciu związanym z edukacją młodzieży.

W tym szczególnym dniu życzę Wam radości z efektów odkrywania nowych pokładów energii, którą wykorzystacie do pracy w zakresie edukacji młodzieży i rozwojowi Skłodowskiej.

Życzę Wam zdrowia, spokoju i uśmiechu na każdy dzień a także cierpliwości i wytrwałości, tak by służba młodemu pokoleniu była źródłem satysfakcji. Mam nadzieję, że dalsza praca na rzecz edukacji przyniesie Wam poczucie spełnienia i dostarczy wielu radości i niezapomnianych chwil, szczególnie w tym wyjątkowym czasie. Życzę spokoju i wdzięczność młodzieży, rodziców i innych pedagogów.

Marian Popławski

dyrektor