Aktualności › Światowy Dzień Turystyki w Skłodowskiej

Obchody regionalne Światowego Dnia Turystyki organizowane są w niemal każdym zakątku świata, w tym także w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie. 1 października uczniowie „Skłodowskiej” pod opieką swoich nauczycieli mogli skorzystać z wielu atrakcji. Przeprowadzono konkursy turystyczne na najciekawszą prezentację oraz znajomość państw. Dużą popularnością cieszyła się także gra „Czyja to flaga?”. Na przygotowanych wcześniej ciastkach były umieszczone flagi poszczególnych państw świata, a zadaniem uczestników było podanie prawidłowej nazwy kraju znajdującego się na fladze. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi w nagrodę można było zjeść ciastko. Odbyła się także projekcja filmików podróżników. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe upominki i nagrody w postaci katalogów, przewodników i gadżetów przekazanych przez Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu panią Edytę Wittich. Organizatorkami obchodów były nauczycielki przedmiotów zawodowych turystycznych Beata Mizińska i Joanna Borkowska-Sergiejuk.
ZDJĘCIA W GALERII