Aktualności › Pandemia nam nie straszna w Skłodowskiej!

Nauka zdalna wcale nas nie ograniczała! Uczennice klasy 3 TG Paulina Tryc, Ola Gaffke oraz Milena Białousz wraz opiekunem Panią Eweliną Sieńkowską zgłosiły się do konkursu kulinarnego! Na odległość oczywiście. W maju i czerwcu dziewczęta wzięły udział w konkursie kulinarnym Szef Team Chellenge.

W sytuacji lock downu uczenie sztuki gastronomicznej stało się niezwykle trudne, ale nie niemożliwe. Kiedy panowały ograniczenia spotkanie w szkole nie wchodziło w grę, dlatego spotykałyśmy się on line i omawiałyśmy pomysły, inspiracje na danie które miało dopiero powstać. Kolejno każda z dziewcząt przygotowywała inne danie ze składników zaproponowanych przez organizatorów na bazie wspólnej koncepcji. Ostatnie danie powstało wspólnymi siłami, wtedy warunki epidemiologiczne już na to pozwalały. Do konkursu zgłosiło się ponad 20 drużyn z całego kraju, nie wszystkie wytrwały do końca ale Drużyna ze Skłodowskiej TAK! Dania dziewcząt uplasowały się na środku stawki, oceniane były wyłącznie na podstawie zdjęć i opisu potrawy. W galerii możecie podziwiać efekty pracy dziewcząt.