Aktualności › Wyniki matury-2020

Drodzy Absolwenci!!!

Świadectwa Dojrzałości będą wydawane od dnia 11 sierpnia 2020 roku, od godz. 14.00  w sekretariacie szkoły.
W pozostałych dniach w godzinach 9.00 – 15.00
Do szkoły wchodzimy pojedynczo, mierzymy temperaturę, dezynfekujemy ręce, zakrywamy twarz i odbieramy świadectwo za pokwitowaniem.
Absolwenci, którzy mają prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego mają obowiązek wypełnić Oświadczenie o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego i złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do 14 sierpnia 2020 r.
Oświadczenie można też pobrać ze strony OKE, Zał. 7a, wypełnić i wrzucić do skrzynki podawczej w wejściu do szkoły.

Pisemny egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się w dniu 8 września 2020 roku o godz. 14.00

Dyrekcja Skłodowskiej