Aktualności › Quo Vadis Maturzysto!

Drodzy uczniowie, maturzyści (i nie tylko). Niewątpliwie nastał czas zmian. Planowane kolejne spotkania doradcze, warsztaty i konsultacje indywidualne przed opuszczeniem przez was murów szkoły, zapewne nie zostaną zrealizować face to face.:(
Jednakże nie zostawiam Was bez mojego wsparcia.:)
W zakładce Doradztwo Zawodowe i podzakładce Warsztaty on-line na stronie naszej szkoły znajdziecie opracowane specjalnie dla Was: materiały, ćwiczenia, testy, karty pracy, linki do filmów, krzyżówki itp., wszystko to zarówno do zapoznania się, analizy i refleksji, ćwiczeń oraz do pobrania.
Mam nadzieję, że pomogą one Wam dokonać trafnego, satysfakcjonującego wyboru ścieżki edukacyjno- zawodowej. Będą one pojawiać się cyklicznie.
Zachęcam wszystkich do korzystania :)

Na naszych oczach tworzy się bez wątpienia nowa rzeczywistość. Warto więc do niej odpowiednio się przygotować!

Bogusława Pawelska-Kozon, wasz szkolny doradca zawodowy