Aktualności › komunikat

K O M U N I K A T
Z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-CoV-2)  od dnia 16 marca 2020 odwołuję wszelkie imprezy, spotkania i rozgrywki  organizowane na Kompleksie sportowym ORLIK-2012 przy Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Wyszkowie.

Polecam Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie zapoznanie się z załącznikiemZawieszenie zajęć a sytuacja nauczycieli i pracowników niebędących nauczycielami.

Marian Popławski Dyrektor Zespołu Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie